مجموعه : گوناگون. فریب مشتری بانک توسط مرد شیاد ایرانی باعث شد قاضی دستور انتشار تصویر بدون پوشش این فرد را بدهد. سرقت رمز عابربانکی سبب ضرر و زیان مالی هفت میلیون تومانی یک شهروند شد . با شکایت مالباخته ، مرد جوانی که با فریب مشتری بانک، کارت بانکی و رمز آن را دزدیده و از دو طلافروشی هفت میلیون تومان طلا و سکه خریده بود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده 20 مرداد امسال با شکایت فردی در کلانتری 125 یوسف آباد تهران در رابطه با سرقت موجوی حساب بانکی اش در دستور کار پلیس قرار گرفت. ...

این سارق شیاد ایرانی را شناسایی کنید (عکس)

مجموعه : گوناگون
این سارق شیاد ایرانی را شناسایی کنید (عکس)

فریب مشتری بانک توسط مرد شیاد ایرانی باعث شد قاضی دستور انتشار تصویر بدون پوشش این فرد را بدهد.سرقت رمز عابربانکی سبب ضرر و زیان مالی هفت میلیون تومانی یک شهروند شد .

با شکایت مالباخته ، مرد جوانی که با فریب مشتری بانک، کارت بانکی و رمز آن را دزدیده و از دو طلافروشی هفت میلیون تومان طلا و سکه خریده بود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.رسیدگی به این پرونده 20 مرداد امسال با شکایت فردی در کلانتری 125 یوسف آباد تهران در رابطه با سرقت موجوی حساب بانکی اش در دستور کار پلیس قرار گرفت.

مالباخته در اظهاراتش گفت: برای دریافت پول، به دستگاه خودپرداز یکی از بانک ها در امیرآباد رفتم. همان موقع فردی که پشت سرم ایستاده بود، از غفلتم استفاده کرد و رمز کارتم را برداشت. بعد از عملیات بانکی، دستگاه کارت بانکی را نداد.

این سارق شیاد ایرانی را شناسایی کنید (عکس)

به تصور خرابی دستگاه به خانه بازگشتم تا فردا کارتم را بگیرم. یک ساعت بعد از این ماجرا پیامک هایی از طرف بانک به گوشی تلفن همراهم ارسال شد که نشان می داد در چند مرحله با کارتم خرید انجام شده و هفت میلیون تومان از آن برداشت شده است.

روز بعد با حضور در بانک و بازگو کردن ماجرا به مسئولان آنجا توانستم تصویر متهم فراری را که به وسیله دوربین مداربسته بانک ثبت شده بود، به دست بیاورم.همانجا متوجه شدم خودپرداز خراب نبوده بلکه سارق آن را دستکاری کرده بود تا بتواند کارتم را سرقت کند.

این سارق شیاد ایرانی را شناسایی کنید (عکس)

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات در دستور کار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. جستجو برای دستگیری سارق فراری ادامه داشت تا این که ماموران متوجه شدند سارق با پول های مالباخته به دو مغازه طلافروشی در خیابان پیروزی و خیابان کریمخان رفته و طلا و سکه خریده است.

این سارقتحت تعقیب پلیس قرار گرفت، اما ماموران موفق به یافتن وی نشدند. بنابراین با درخواست بازپرس پرونده، تصویر به دست آمده از وی بدون پوشش چهره در روزنامه چاپ می شود تا چنانچه مردم از هویت و مخفیگاه وی اطلاعاتی دارند، موضوع را با شماره تماس 21865649 به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع دهند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه