مجموعه : دینی و مذهبی. حکم هیئت انتظامی هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای استاد خاطی این دانشگاه صادر شد. بر مبنای این حکم، فعالیت این استاد دانشگاه در حوزه کار و تدریس به تعلیق درآمد. در این حکم آمده است: ضمن تشکر و قدردانی از توجهات و پیگیری‌های آیات عظام، ائمه جمعه به ویژه امام جمعه محترم مشهد، گروه‌ها، نهادها و تشکل‌های انقلابی و امت حزب‌اللهی و شهیدپرور مشهد و اعتماد ایشان به مسئولان دانشگاه در زمینه رسیدگی به موضوع استاد خاطی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به اطلاع می‌رسا ...

حکم استاد مشهدی حتک هرمت به حضرت زهرا

مجموعه : دینی و مذهبی
حکم استاد مشهدی حتک هرمت به حضرت زهرا

حکم هیئت انتظامی هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای استاد خاطی این دانشگاه صادر شد.

بر مبنای این حکم، فعالیت این استاد دانشگاه در حوزه کار و تدریس به تعلیق درآمد.

در این حکم آمده است: ضمن تشکر و قدردانی از توجهات و پیگیری‌های آیات عظام، ائمه جمعه به ویژه امام جمعه محترم مشهد، گروه‌ها، نهادها و تشکل‌های انقلابی و امت حزب‌اللهی و شهیدپرور مشهد و اعتماد ایشان به مسئولان دانشگاه در زمینه رسیدگی به موضوع استاد خاطی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد به اطلاع می‌رساند: هیئت انتظامی هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تشکیل و حکم تعلیق استاد مورد نظر از کار و تدریس تا رسیدگی نهایی صادر شد و به تائید ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی رسید.

گفتنی است با وجود اینکه پرونده استاد خاطی دانشگاه آزاد مشهدبه هیئت انتظامی هیئت علمی این دانشگاه ارجاع شده بود، امروز تجمعی غیرقانونی در مقابل دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد.

انصار حزب‌الله مشهد و شورای هماهنگی نیروهای حزب‌الله نیز روز گذشته در بیانیه‌ای اعلام کردند «نظر به اظهارات اهانت‌آمیز یکی از مربیان ورزشی دانشگاه آزاد مشهد و برخورد کافی مسولان این دانشگاه با وی و عذرخواهی و اظهار ندامت فرد خاطی، مسئله تمام شده است»

در ادامه این بیانیه آمده است «هرگونه حرکت دیگری در این ارتباط خارج از مسئولیت‌های انقلابی و به دور از اخلاق شیعی و حزب‌اللهی بوده و مطلقا پذیرفته نیست.»

هم‌چنین هیئات مذهبی و بسیج دانشجویی خراسان رضوی نیز این تجمع را غیرقانونی اعلام کردند.پ

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه