داماد‌های امروزی برای آراستگی خود در عروسی وقت زیادی میگذارند و حسابی به خودشان از سر تا پا می‌رسند . در این مطلب شما را یا چندین راهکار جهت آراستگی بیشتر همسرتان یاری میکنیم.

www.takroj.ir 300013334

راهنمای ویژه جهت آراستگی داماد

یک کار جدید

اگر بودجه‌ی کافی در اختیار دارید، پیوند مو می‌تواند باعث افزایش اعتماد بنفس مردانی شود که موهای بخش‌هایی از سرشان ریخته و شاید باعث شود که یک داماد خجالتی در روز عروسی‌اش، بهترین ظاهر و احساس را داشته باشد. رئیس کلینیک موی خیابان‌هارلی می‌گوید: این کار، هزینه‌ی نسبتا زیادی دارد، اما موی جدید شریک زندگی‌تان برخلاف برخی از هزینه‌های دیگر، تا مدت طولانی بعد از پایان عروسی، باقی می‌ماند.

اصلاح ریش

ریش می‌تواند ظاهر جدیدی به فرد بدهد، اما یک ریش ژولیده و آشفته می‌تواند سن شخص را زیادتر کند. مراجعه به آرایشگر برای مرتب کردن ریش و یک اصلاح تمیز می‌تواند ظاهر شخص را بسیار شیک نشان دهد. همچنین ممکن است آرایشگر، موهای بینی و گوش را که بلند و غیر قابل تحمل شده‌اند نیز اصلاح کند.

سفید کردن دندان‌ها

یک لبخند به سفیدی مروارید باید یکی از مهمترین ویژگی‌های عکس‌های عروسی شما باشد. بعلاوه دندان‌های سفید می‌توانند فورا شما را جوانتر نشان دهند. خدمات سفید کردن دندان‌ها بطور گسترده‌ای در مطب‌های دندانپزشکی، سالن‌های زیبایی و حتی در خانه از طریق کیت‌های خانگی انجام می‌شود. برای دریافت بهترین نتیجه از یک پزشک متخصص و شناس کمک بگیرید.

خدمات زیبایی صورت

دیگر تنها خانم‌ها خدمات زیبایی صورت انجام نمی‌دهند، بلکه این کار توسط هر دو جنس انجام می‌شود. به گفته‌ی موسسه‌ی اسپای Stag، در آخر هفته‌ها، مردان هم به اندازه‌ی خانم‌ها به مراکز اسپا مراجعه می‌کنند. این کار به هر دلیلی که انجام ‌می‌شود، تردیدی نیست که یک ظاهر تر و تازه و تمیز، مهم ترین چیزی است که هر کسی برای عروسی می‌خواهد داشته باشد.

برنزه کردن

برنزه کردن قبل از عروسی، برای عروس خانم‌ها متداول‌تر است، در نتیجه ممکن است رنگ پوست داماد در عکس‌ها رنگ پریده و کم رنگ بنظر برسد. استفاده از یک اسپری برنزه‌ی ملایم دو تا سه روز قبل، یا استفاده‌ی روزانه از یک مرطوب کننده‌ی برنزه‌ی تدریجی یک هفته قبل از عروسی، می‌تواند پوست را به رنگ طلایی زیبایی درآورد. اگر برنزه کردن، جزو علایق مردانه‌ی شما نیست، عکاس همیشه می‌تواند عکس‌ها را بعد از گرفتن تدوین کند تا رنگ پوست‌ها، هماهنگ شود.

سرخاب سفید اب

راهنمای ویژه جهت آراستگی داماد - تصویر 2
راهنمای ویژه جهت آراستگی داماد - تصویر 3