فال روزانه 29 شهریور 1394

omenمتولدین ماه فروردین

وقتی مطمئن هستید که همه چیز به نفع شما دارد پیش می رود اعتماد کردن به سرنوشت کار ساده ای است. اگر به تازگی پا از حد خود فراتر گذاشته اید امروز زمان مناسبی است برای این که رفتارهای خود را جبران کنید و از دل طرف مقابلتان در بیاورید. شما خیلی راحت خواهید توانست با رفتارهای احساسی خود دیگران را به خود جذب کنید و دل آنها را به دست بیاورید. پس نیازی نیست برای راضی کردن آنها وعده و وعیدهایی بدهید که در حد توانتان نیستند. کافی است صداقت داشته باشید تا دیگران شما را همانطور که هستید قبول داشته باشند. مجردهای عزیز از فرصت موجود استفاده کنید، چرا که در حال حاضر با این همه انرژی و اعتماد به نفسی که دارید خیلی جذاب به نظر می رسید.

متولدین ماه اردیبهشت

روز اول هفته برایتان خیلی شلوغ و پرکار بود ولی امروز زمان بیشتری برای استراحت خواهید داشت و می توانید نفس راحتی بکشید. امروز مسئولیت های کمتری به عهده شما هستند و می توانید از روز خود لذت ببرید. روح خود را با تجربه های خوشایندی که لبخند را به لبانتان می آورند تغذیه کنید تا انرژی خود را بازیافته و سرحال شوید. البته خیلی هم نباید به خودتان آسان بگیرید و بیخیال وظایفتان شوید، در غیر این صورت ناگهان به خودتان آمده و خواهید دید که از برنامه عقب افتاده اید. امروز از آن روزهایی است که استعدادها و کارهای شما مورد تحسین قرار می گیرند و دیده می شوند. مهمتر از همه این که عشقتان نیز شما را تحسین می کند.

متولدین ماه خرداد

امروز به طرز غریبی احساس آزادی می کنید. شاید این چند وقت در رابطه عاطفی خود احساس محدودیت بسیار زیادی داشته اید و فکر می کرده اید که انگار دست و بالتان را بسته اند، ولی ناگهان حس می کنید این محدودیت ها از بین رفته اند و آزاد شده اید. اکنون این فرصت را دارید که شور و هیجان خود برای زندگی را نشان دهید. شاید مسائل و مشکلات به طور کامل حل نشده باشند و این احساس شما مقطعی و زودگذر باشد، ولی احساس امیدی که در شما زنده شده است به شما اجازه می دهد تلاش بیشتری برای پیشرفت رابطه خود داشته باشید. شاید یکی از اعضای خانواده شما به کمکتان نیاز داشته باشد، سعی خود را بکنید ولی کاسه داغتر از آش نشوید.

متولدین ماه تیر

این که در میان تمام کارهای امروزتان بتوانید وقتی هم برای تفریح و خوشگذرانی خالی کنید خوش شانسی خیلی بزرگی خواهد بود که باید برای آن شکرگزار باشید. ولی شما به جای این که فرصت به دست آمده را غنیمت بشمارید ترجیح می دهید کارهای نیمه کاره خود را به اتمام رسانده و یا حتی اضافه کاری کنید. در انجام کارهایتان هم از هیچ کسی کمک نمی خواهید و از نتیجه کارتان هم راضی هستید و فکر می کنید که خودتان به تنهایی می توانید از پس آن بربیایید. اگر انتظار دارید برای این همه کار مورد تحسین قرار بگیرید باید کمی صبور باشید، حداقل امروز که از این خبر ها نیست. اگر از شما برای شرکت در فعالیت های اجتماعی دعوتی به عمل آمد این فرصت را از دست ندهید.

متولدین ماه مرداد

ممکن است در حال حاضر از لحاظ اقتصادی تحت فشار باشید و فشار ناشی از این وضعیت باعث شده است که به فکر راه حل های عجیب و غریبی بیفتید. از دوستان و اعضای خانواده بخواهید با شما همفکری کنند و نظر آنها را در مورد راه حل هایی که در نظر دارید بپرسید. شاید آنها راه حل بهتری به شما پیشنهاد کنند و حتی شاید بخواهند کمی پول به شما قرض بدهند. نگرش شما به زندگی همچون یک کودک است و این موضوع کسانی که می خواهند وقت خوبی را بگذرانند به دنبال شما می کشد. شادی و بازیگوشی شما بیش از همیشه است و با شوخ طبعی خود همه را به وجد می آورید. دلیلی ندارد که جلوی این همه خوشحالی خود را بگیرید. بخندید تا دنیا به رویتان بخندد.

متولدین ماه شهریور

امروز قدرت تخیل شما هیچ حد و مرزی نمی شناسد و رویاهایتان ممکن است شما را به یک فرار غیر منتظره تشویق کنند. نیازی نیست که دیگران این انفجار خلاقیت در شما را ببینند و یا حس کنند، می توانید آن را در چارچوب ذهن خودتان حفظ کنید. برای این که این استعدادهای هنری که در وجودتان فعال شده اند را به کار بگیرید بد نیست در خانه تان کمی تغییر دکوراسیون ایجاد کنید و یا به هر روش دیگری که خودتان دوست دارید به آن اجازه بروز بدهید. گوش کردن به حرف دلتان اجباری است، ولی عمل کردن یا نکردن بر اساس احساستان به انتخاب خودتان بستگی دارد. خبرهای خوبی برای دیگران دارید، ولی تا از صحت آنها اطمینان کامل نیافته اید بهتر است چیزی نگویید.

متولدین ماه مهر

ای کاش می شد این همه شور و هیجانی که امروز دارید را یک جایی برای روز مبادا ذخیره کنید. شما می خواهید امروز یکی از آن روزهای وق العاده باشد که در آن با موفقیت هایتان رکوردشکنی می کنید، ولی مواظب باشید باری سنگین تر از توانتان بلند نکنید و لقمه های بزرگتر از دهانتان برندارید. اگر نمی خواهید فردا از لحاظ فیزیکی و روانی احساس خستگی کنید باید امروز این همه انرژی که در خود حس می کنید را تا حدودی مهار کنید. همیشه و در هر کاری، حتی اگر از درون احساس می کنید که می توانید کوه ها را جابجا کنید، سعیتان بر این باشد که تعادل را حفظ کنید. اگر پول باد آورده ای به دستتان رسید آن را بیهوده خرج نکنید، پس انداز کردن آن خیلی منطقی تر به نظر می رسد.

متولدین ماه آبان

امروز اگر امکانش را دارید گوشی تلفن همراهتان را خاموش کنید و بیخیال ایمیل ها و پیام ها و شبکه های اجتماعی مختلف شوید. این دقیقا همان چیزی است که شما برای رسیدن به آرامش و کنار گذاشتن نگرانی ها و استرس به آن نیاز دارید. با این روش دیگران نمی توانند مزاحم شما شوند و می توانید با خیال راحت ذهنتان را روی کارها و وظایفتان متمرکز کنید. اگر هم کاری نداشته باشید به چنان آرامشی خواهید رسید که فکرش را هم نمی توانید بکنید. امروز انرژی فراوانی در وجود شما نهفته است و این انرژی همه را به سوی شما جذب می کند. دیگران از بودن در کنار شما لذت می برند. در واقع این فرصت خیلی خوبی برای مجردها می تواند باشد.

متولدین ماه آذر

اصلا تحمل آن که محدودتان کنند را ندارید و دلتان می خواهد آزادانه حرکت کنید و فضای کافی داشته باشید تا به راحتی نفس بکشید و به دنبال علایق و خواسته هایتان بروید. برای این که به آزادی مورد نظرتان برسید باید یاد بگیرید به صورت موقتی هم که شده کلمه «نه» را با خیال راحت به کار بگیرید. تنها نکته منفی این است که هرچقدر هم تلاش کنید نمی توانید به همه چیزهایی که می خواهید برسید و وقت کافی برای انجام همه آنها را نخواهید داشت. البته این بدان معنا نیست که باید بیخیال شوید، شما تمام تلاش خودتان را بکنید تا اگر به نتیجه دلخواه نرسیدید هم وجدانتان راحت باشد. امروز تا جای ممکن سعی کنید با خودتان تنها باشید تا از سوء تفاهم ها و دلخوری های احتمالی جلوگیری کنید.

متولدین ماه دی

گاهی انسان آنقدر درگیر جاه طلبی های خود می شود که فراموش می کند گاهی استراحتی به خود داده و به روح خود نیز رسیدگی کند. خوشبختانه امروز زمان خوبی است برای این که بدون داشتن هیچ احساس گناهی به خودتان کمی استراحت بدهید و خودتان را از استرس و فشار کاری روزمره دور کنید و قبل از آنکه خیلی دیر شود به خودتان زمان هدیه کنید. اگر قصد دارید کاری کنید بی گدار به آب نزنید و قبل از هر کاری برای قدم هایی که می خواهید بردارید برنامه ریزی کنید. انسان هر چقدر که رشد می کند علایق تازه ای نیز پیدا می کند، بد نیست برای کارهایی که دوست دارید زمانی در نظر گرفته و از این طریق در زندگیتان تغییراتی ایجاد کنید.

متولدین ماه بهمن

امروز به صورت غیر منتظره با فرشته ای دیدار خواهید داشت که به صورتی معجزه آسا یکی از آرزوهایتان را برآورده می کند. شاید یکی از دوستان و یا همکارانتان شما را با کاری که فکرش را هم نمی کنید غافلگیر کند. یا یک نفر شما را به ریسک کردن و انجام کاری که مدتی است دارید به آن فکر می کنید ولی جسارت انجامش را ندارید تشویق کند. این اتفاقات نشانه هایی هستند با این پیام که باید از لاک خودتان بیرون بیایید و زنجیرهایی که دست و پایتان را بسته و مانع پیشرفتتان می شوند را بشکنید. اگر همین حالا قدر این فرصت ارزشمند برای پیشرفت شخصی را ندانید ممکن است آن را برای همیشه از دست بدهید. بهتر است دلاورانه شکست بخورید تا این که یک عمر با حسرت و پشیمانی زندگی کنید.

متولدین ماه اسفند

این که جای خود را در رابطه عاطفی، خانواده و یا اجتماع بدانید به شما کمک می کند تا آمادگی لازم برای محاسبه قدم های بعدی خود را داشته باشید. ذهن شما این روزها سرشار از ایده های خوب است، ولی در این که کدام یک از آنها را باید انتخاب کرده و وقت و انرژی خود را صرف آن کنید دچار تردید هستید. تحلیل های منطقی در حال حاضر به شما در مشخص کردن اولویت هایتان و پیدا کردن استراتژی مناسب برای رسیدن به اهدافتان کمکی نخواهند کرد. امروز حس درونیتان بهترین دوست و راهنمای شما است. فعلا قدم اول را بردارید، بعدا وقت کافی برای رسیدگی به جزئیات را خواهید داشت. امروز به خودتان جایزه بدهید، لباس مورد علاقه تان را بخرید و یا به یک رستوران خوب بروید و غذا بخورید.

 

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه