متولدین ماه فروردین. امروز هر چقدر که می توانید از حس ششم قدرتمند خود استفاده کنید. چه خودتان متوجه باشید و چه نباشید سونامی قدرتی در درون شما دارد ایجاد می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت. البته پیش از هر اقدامی باید توجه داشته باشید که کارهایتان ریشه در منطق داشته باشند. بازی با موج ها لذت بخش است، اما اگر مواظب نباشید در اعماق دریا غرق خواهید شد. اگر در جستجوی عشق هستید تا مرداد شانس بسیار زیادی خواهید داشت. عشق آینده شما باید مثل خودتان پرانرژی و خلاق باشد، پس تا می توانید حرف بزن ...

omenمتولدین ماه فروردین

امروز هر چقدر که می توانید از حس ششم قدرتمند خود استفاده کنید. چه خودتان متوجه باشید و چه نباشید سونامی قدرتی در درون شما دارد ایجاد می شود که نمی توان آن را نادیده گرفت. البته پیش از هر اقدامی باید توجه داشته باشید که کارهایتان ریشه در منطق داشته باشند. بازی با موج ها لذت بخش است، اما اگر مواظب نباشید در اعماق دریا غرق خواهید شد. اگر در جستجوی عشق هستید تا مرداد شانس بسیار زیادی خواهید داشت. عشق آینده شما باید مثل خودتان پرانرژی و خلاق باشد، پس تا می توانید حرف بزنید و راجع به طرف مقابلتان اطلاع کسب کنید. رابطه ای که بر اساس شناخت باد شانس بیشتری خواهد داشت.

متولدین ماه اردیبهشت

امروز به آنهایی که از لحاظ سنی و یا مقام و رتبه از شما بالاتر هستند نهایت احترام را بگذارید. شما این فرصت را خواهید داشت که درس های بسیار بزرگی از آنها بگیرید، پس چشم ها و گوش هایتان را خوب باز کنید. امروز کارهایی که با عجله و بدون فکر کردن انجام شوند می توانند شما را به دردسر بیندازند. بدون فکر کردن و کورکورانه خودتان را در هیچ موقعیتی قرار ندهید و پیش از هر حرکتی از این که اطلاعات لازم را در اختیار دارید اطمینان حاصل کنید. اطلاعاتی که لازم دارید در دسترستان قرار دارند، فقط باید برای پیدا کردن آنها را زمان لازم را کنار بگذارید و صبور باشید. پیش از آن که برای به دست آوردن هدفی تلاش کنید از این که ارزش زحماتتان را دارد مطمئن شوید.

متولدین ماه خرداد

امروز هیچ اشکالی ندارد اگر دلتان بخواهد کمی گریه کنید. اگر می خواهید برای احساسات جدید جا باز کنید باید بخشی از احساسات قبلیتان را تخلیه کنید و از فشاری که روی خود احساس می کنید بکاهید. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که خوب و بد در کنار یکدیگر است که معنا پیدا می کنند و اگر هیچ گاه ترس و محدودیت را تجربه نکنید نخواهید توانست آزادی و خوشحالی را نیز احساس کنید؛ پس اجازه دهید این دو قدرت در درونتان به تعادل برسند. به زندگی زناشویی ایده آل خود بیندیشید و ببینید چه چیزهایی می خواهید و برای عملی کردن آنها چه کارهایی بای�� بکنید. اگر مجرد هستید به این که به دنبال چه خصوصیاتی در عشقتان هستید فکر کنید.

متولدین ماه تیر

امروز سعی کنید کارهایی را انجام دهید که احساسات درونتان را برمی انگیزند و اجازه ندهید موانعی که بر سر راهتان قرار می گیرند دلسردتان کنند و انگیزه تان را از دست ندهید.  برای این که رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید باید نظم و ترتیب داشته باشید و صبوری پیشه کنید. رویکردی منطقی داشته باشید، اکنون زمان آن رسیده است که با واقعیت ها روبرو شوید. هر کاری که می خواهید بکنید به هیچ عنوان خودتان را کنار نکشید و به انتظار این که دیگران به جای شما کارهایتان را انجام دهند ننشینید. تنها کسی که منافع شما را بهتر از هر شخص دیگری در نظر می گیرد خودتان هستید، پس مسئولیت کارهایتان را خودتان به عهده بگیرید.

متولدین ماه مرداد

امروز قدرت و توانایی های خود را تحت کنترل در بیاورید. هر بار اضافه ای که بر دوشتان است را زمین گذاشته و برای همیشه از زندگی خود حذف کنید، خواه این بار رابطه ای تاریخ گذشته باشد، خواه وسیله ای که دیگر به کارتان نمی آید. اوضاع زندگیتان دارد به موقعیت حساسی نزدیک می شود و اکنون به هیچ عنوان وقت مناسبی برای تسلیم شدن و عقب نشینی نیست. برعکس، اکنون وقت آن رسیده که از حد و مرزهایی که برای خود در نظر گرفته بوده اید فراتر بروید. به آینده طوری نگاه کنید که وقتی بچه بودید به آن می نگریستید، با اشتیاق، بدون نگرانی و بدون محدود کردن خودتان! هیچ چیز را غیر ممکن نپندارید، همه چیز به ذهنیت خودتان بستگی دارد.

متولدین ماه شهریور

قدرتی در زندگی شما در جریان است که بیش از این نمی شود آن را نادیده بگیرید. شاید لازم باشد برای این که از انرژی موجود بیشترین بهره را ببرید تغییراتی را در خودتان و زندگیتان ایجاد کنید و خودتان را با شرایط جدید وفق دهید. کوچکترین دلخوری ها در محل کار به چشمتان همچون مشکلاتی بزرگ خواهند بود و حتی با افراد مورد علاقه تان نیز خوب کنار نخواهید آمد. نیازی به گفتن این نیست که امروز روز خیلی خوبی برای فعالیت های اجتماعی نخواهد بود. به جای اینکه حرفی بزنید که بعدا از گفتنش پشیمان شوید، بهتر است در خانه بمانید و روی کاناپه لم دهید و سریال مورد علاقه تان را نگاه کنید. فردا روز بهتری برای قرارهای دوستانه و عاشقانه خواهد بود.

متولدین ماه مهر

امروز همان روزی است که مدت ها در انتظارش بوده اید، پس بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید. اجازه ندهید که سختی شرایط باعث عقب نشینی شما شود. شما در حال حاضر این قدرت را دارید که برای به دست آوردن هر چیزی که بخواهید هر مانعی را از میان برداشته و با موفقیت پیش بروید. قدرت اراده و همچنین نظم و ترتیبی که دارید نیز در این راه به کمکتان خواهند آمد. حالا دیگر باید فرصت هایی که بر سر راهتان قرار می گیرند را قدر دانسته و از آنها بهره ببرید. اگر فکر می کنید قرار بوده کاری را انجام دهید ولی یادتان نمی آید که چه کاری بوده خودتان را اذیت نکنید، به احتمال زیاد این فقط یک توهم اذیت کننده است و چیزی را فراموش نکرده اید.

متولدین ماه آبان

شما مدام در جستجوی چیزهای جدید و غیر متعارف، به روزترین گجت های دنیا و برترین تکنولوژی روز هستید، اما امروز ناگهان قدرت جدیدی را در برابر خود خواهید یافت. بین راه های جدید انجام کارها و روش های سنتی تر یک چالش جدی برقرار خواهد شد که در آن بی شک آنچه جدید و مطابق نیازهای دنیای مدرن است برنده خواهد بود. از الان تا مرداد ماه روابط عاطفی شما در دوره طلایی خود خواهند بود. اگر در جستجوی عشق هستید دست از خجالت بردارید و خودتان را در گوشه و کنار مخفی نکنید. کافی است جسور، جذاب و شوخ باشید تا فرد مورد نظرتان را به خود جذب کنید. اگر هم عشق خود را یافته اید دوره ای پر از شور و هیجان و خوشی خواهید داشت.

متولدین ماه آذر

برای این که رویاهایتان تحقق پیدا کنند، باید ابزاری را در اختیار داشته باشند که این امکان را برایشان فراهم کند، امروز هر چیزی که برای عملی کردن رویاهایتان لازم داشته باشید را در اختیار خواهید داشت. شما باید سعی کنید همزمان با گسترش دادن ذهنتان تفکر خود را نیز منطقی کنید. با به کار گرفتن آنچه پیشینیان به شما آموخته اند و همچنین داشتن یک برنامه ریزی عمل گرایانه خواهید توانست موج جدیدی را در مسیر پیشرفت خود به سوی آینده ای مطلوب ایجاد کنید و تمام ابزارهای لازم برای این کار نیز در دسترستان قرار دارند. امروز سعی کنید سر موضوعی که خودتان هم می دانید حق با طرف مقابلتان است بحث به راه نیندازید.

متولدین ماه دی

امروز نظم و ترتیب و همچنین محدودیت ناپذیر بودن خودتان را به کار بگیرید تا ببینید چه چیزهایی به دست خواهید آورد. انرژی فراوانی در امروز نهفته است و نباید با بی تفاوتی از کنار آن عبور کنید. شما کنترلی خیلی بیشتر از آن چیزی که خودتان فکر بکنید روی شرایط فعلی دارید، اما همه این ها به شرطی است که خودتان دست به کار شوید تا جادویی که در امروز وجود دارد را فعال کنید. شاید بد نباشد که انرژی خود را روی خانه و سرمایه گذاری هایتان متمرکز کنید. شاید در گیر و دار کارهای امروزتان جواب دادن به پیام عشقتان را به وقت دیگری موکول کنید، اما این می تواند اشتباه بزرگی باشد که دلخوری های زیادی را به وجود خواهد آورد.

متولدین ماه بهمن

امروز برای شما یک روز عادی نخواهد بود و به هیچ عنوان نباید تا دیروقت بخوابید. صبح زود بیدار شوید، حتی زودتر از همیشه، و روزتان را با انرژی و قدرت شروع کنید. فرصت هایی برای شما فراهم شده اند که تنها در فاصله یک قدمی شما قرار دارند و کافی است دستتان را دراز کنید تا آنها را به دست بیاورید. مسائل مربوط به گذشته را کنار گذاشته و ذهن خود را روی آینده متمرکز کنید. در محل کارتان امروز قدرت عجیبی شما را به سوی  اهدافتان پیش خواهد برد و تقریبا همه چیز طبق خواسته شما پیش خواهد رفت، پس از این موقعیت نهایت استفاده را ببرید و در زمان کار وقتتان را صرف جستجو در شبکه های اجتماعی مختلف و چت کردن نکنید!

متولدین ماه اسفند

امروز سعی کنید رفتاری منطقی داشته باشید و پاهایتان محکم روی زمین باشند و پایه ای محکم برای آینده خود فراهم کنید. اکنون برای شما زمانی با اهمیت اساسی است که باید با داشتن تفکری واقع گرایانه برای موفقیت آینده خود برنامه ریزی کنید. شما باید پیش از آن که به رویاهایتان دست پیدا کنید برخی محدودیت ها را در زندگی خود ایجاد کنید که شما را به سوی رسیدن به خواسته هایتان پیش خواهند برد. امروز یکی از آن فرصت هایی است که اگر سرتان در آسمان و مشغول رویاپردازی و پاهایتان محکم روی زمین باشند و خیال پردازی و واقع نگری را با هم ترکیب کنید می توانید زمینه را برای به دست آوردن اهدافتان فراهم کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه