مجموعه : گوناگون. شوهری که همسرش را به خاطر باردار بودن به قتل رساند،پس از یک ماه تعقب و گریز دستگیر شد. شانیکا مادر دو کودک 1ساله و 3 ساله بود و فرزند دیگری را نیز باردار بود، جوزپه همسر شانیکا، وقتی خبر باداری 4 ماهه او را متوجه می شود، در خواست سقط بچه را از همسرش می کندو وقتی مخالفت شانیکا را می بیند، او را به مرگ و خشونت تهدید می کند. بر اساس گزارش پلیس؛ جوزپه همسرش را با شلیک دو گلوله به قتل رساند. شدت جراحت باعث سقط نوزاد نیز می شود. دو فرزند دیگر شانیکا که یک ساله و سه ساله بودند، ب ...

قتل عام خانواده بخاطر بارداری این دختر + عکس

مجموعه : گوناگون
قتل عام خانواده بخاطر بارداری این دختر + عکس

شوهری که همسرش را به خاطر باردار بودن به قتل رساند،پس از یک ماه تعقب و گریز دستگیر شد.

 

شانیکا مادر دو کودک 1ساله و 3 ساله بود و فرزند دیگری را نیز باردار بود، جوزپه همسر شانیکا، وقتی خبر باداری 4 ماهه او را متوجه می شود، در خواست سقط بچه را از همسرش می کندو وقتی مخالفت شانیکا را می بیند، او را به مرگ و خشونت تهدید می کند.

 

بر اساس گزارش پلیس؛ جوزپه همسرش را با شلیک دو گلوله به قتل رساند.شدت جراحت باعث سقط نوزاد نیز می شود. دو فرزند دیگر شانیکا که یک ساله و سه ساله بودند، با اصابت 8 گلوله به طرز وحشیانه ایقتل عاممیشوند.

 

پلیس محلی گرجستان در اداامه افزود؛ جوزپه در اظهارات خود گفت:” باعث این فاجعه شانیکاست . من فرزند دیگری نمی خواستم و فقط از شانیکا خواستم او را سقط کند،اما او اصرار من را جدی نگرفت.”

 

پلیس در پایان گفت : جوزپه دستگیر و بازداشت شد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر به دادگاه قضایی ارجاع داده خواهد شد تا قاضی برای این پدر سنگدل تصمیم بگیرد.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه