مجموعه : گوناگون. زورگیریبه سبک کلت شاه کش. به گزارش ایران ناز، بیست‌و‌پنجم شهریورماه ماموران کلانتری 177خاورشهر در حال گشت‌زنی بودند که تعدادی از شهروندان به آنها مراجعه و اعلام کردند دقایقی پیش دو سارق سابقه‌دار در حالی که با خود کلت شاه‌کش داشتند، اقدام به زورگیری از شهروندان در محدوده شهر‌ری کردند و پس از ارتکاب جرم داخل آلونکی در جاده اشرف‌آباد به محمود‌آباد مخفی شدند. به دنبال اظهارات شهروندان، تیمی از ماموران کلانتری 177 خاورشهر رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و با حضور در ...

ماجرای زورگیری عجیب با کلت شاه کش!

مجموعه : گوناگون
ماجرای زورگیری عجیب با کلت شاه کش!

زورگیریبه سبک کلت شاه کش

 

به گزارش ایران ناز، بیست‌و‌پنجم شهریورماه ماموران کلانتری 177خاورشهر در حال گشت‌زنی بودند که تعدادی از شهروندان به آنها مراجعه و اعلام کردند دقایقی پیش دو سارق سابقه‌دار در حالی که با خود کلت شاه‌کش داشتند، اقدام به زورگیری از شهروندان در محدوده شهر‌ری کردند و پس از ارتکاب جرم داخل آلونکی در جاده اشرف‌آباد به محمود‌آباد مخفی شدند.

 

به دنبال اظهارات شهروندان، تیمی از ماموران کلانتری 177 خاورشهر رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و با حضور در آلونک، دو متهم را پیدا کردند.

یکی از متهمان که بعدا خودش را «اشرف» معرفی کرد، به محض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت که یکی از ماموران، متهم را تعقیب و او را دستگیر کرد.

 

در همین حین متهم با مامور درگیر شد و مامور کلانتری متهم را دستگیر کرد و به داخل آلونک انتقال داد.

در ادامه یکی دیگر از متهمان به نام «سیاوش» نیز دستگیر شد که از او یک عدد ترازوی توزین مواد مخدر کشف شد.

 

همچنین از محل دستگیری متهمان یک قبضه اسلحه شاه‌کش فاقد فشنگ، یک قبضه چاقو غیر‌متعارف، سه دستگاه گوشی موبایل و دو دستگاه موتورسیکلت هوندا که پلاک آنها نیز دستنویس بود، کشف و توقیف شد.

متهمان به کلانتری منتقل شدند و هر دو اعتراف کردند که دارای سابقه کیفری بوده‌اند و اعتیاد به مواد مخدر نیز دارند.

 

خلیل شهبازی، سرکلانتر نهم پلیس پایتخت درباره این خبر گفت: «با توجه به سوابق متعدد این نوع سرقت‌ها، پرونده متهمان پس از تحقیقات مقدماتی برای بررسی تخصصی‌تر در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه