مجموعه : گوناگون. عکس های دیدنی مردی که غارهای شگفت انگیز و عجیب می سازد. در ابتدای تاریخ غار محلی برای زندگی انسان ها بود و سپس انسان ها زندگی روی زمین را آغاز کردند و غار به محل خلوت ها تبدیل شد. به گزارش ایران ناز انسان ها در طول تاریخ ارتبلط خود را با غارحفظ کردند و توانستند به جایگاهی برسند که غار را در سلطه خود دارند و شاید از آن درآمدزایی عم بکنند. شگفت انگیز,غار,مرد,راو پائولته,عجیب ترین سرگرمی,تیشه,پستچی,افسر نیروی دریایی,آمریکا. “راو پائولته” مردی است که یکی از عجیب ترین سرگرمی ها ...

مردی که غارهای شگفت انگیز می سازد (عکس)

مجموعه : گوناگون
مردی که غارهای شگفت انگیز می سازد (عکس)

عکس های دیدنی مردی که غارهای شگفت انگیز و عجیب می سازد.

در ابتدای تاریخ غار محلی برای زندگی انسان ها بود و سپس انسان ها زندگی روی زمین را آغاز کردند و غار به محل خلوت ها تبدیل شد. به گزارش ایران ناز انسان ها در طول تاریخ ارتبلط خود را با غارحفظ کردند و توانستند به جایگاهی برسند که غار را در سلطه خود دارند و شاید از آن درآمدزایی عم بکنند.

مردی که غارهای شگفت انگیز می سازد (عکس)

 

شگفت انگیز,غار,مرد,راو پائولته,عجیب ترین سرگرمی,تیشه,پستچی,افسر نیروی دریایی,آمریکا

“راو پائولته” مردی است که یکی از عجیب ترین سرگرمی ها را در دنیا برای خودش انتخاب کرده است و روزانه مشغول غار کندن است. این مرد به عنوان فردی شناخته می شود که غارهای شگفت انگیز را خلق می کند.

تنها وسیله ای که “پائولته” از آن استفاده می کند تیشه است و این هنر اوست که غارهای شگفت انگیز را به وجود می آورد. این مرد که پیش از یک پستچی، کشاورز و افسر نیروی دریایی آمریکا بوده است این روزها تنها مشغول کندن غار در نیو مکزیکو است.

این مرد 67 ساله برای اولین بار در سال 1985 و بر اثر اتفاقی ساده به این کار علاقمند شد. او سپس یک غار کوچک تراشید اما همین غار کوچک به قدری زیبا برد که میلیون ها توریست را به خود جذب کرد. همین باعث شد تا او کار خود را جدی بگیرد.

این مرد هم اکنون مشغول به کندن یک غار عظیم است که می تواند میلیون ها نفر را به خود جذب کند. این غار چشم اندازی 10 ساله برای پایان یافتن دارد و حالا تنها سه سال از آن گذشته است.

مردی که غارهای شگفت انگیز می سازد (عکس)

مردی که غارهای شگفت انگیز می سازد (عکس)

مردی که غارهای شگفت انگیز می سازد (عکس)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه