معنا و تعبیر بارداری در خواب

معنا و تعبیر بارداری در خواب

مجموعه : گوناگون
معنا و تعبیر بارداری در خواب

یکی از خواب هایی که مردم می بینند خواب باردار شدن است. حتی مرد ها نیز این خواب را دیده اند! اما تعبیر خواب حاملگی چیست؟ دیدن خواب بارداری می تواند معناهای متعددی داشته باشد. در این پست به تفسیر معانی مختلف خواب بارداری می پردازیم.

 

1. رشد و بالندگی در درون یک فرد باردار جنینی است که در حال رشد و بالندگی است اما هنوز زمان متولد شدنش فرا نرسیده است.باردار شدن در خواب یک نماد است و وقتی خواب بارداری می بینید در واقع مسئله بچه چندان مطرح نیست بلکه این خواب بیشتر به خود شما مربوط می شود.

 

می توان گفت حامله شدن در خواب نشان می دهد بخشی از خود شما یا جنبه ای از زندگیتان هنوز در مرحله ی رشد و بالندگی است. شاید این خواب اشاره به اندیشه ای باشد که شما مدتی است آن را در ذهن خود می پرورانید اما هنوز آمادگی عرضه آن به اطرافیان خود را ندارید و نمی توانید درباره آن صحبت کنید یا در این باره کاری انجام دهید.مثلاً اگر در خوابتان دو ماهه باردار باشید شاید دو ماه پیش مسئله ای به فکرتان رسیده که هنوز در مرحله پردازش است.

 

2. ایده ها یا اهداف نو اگر در خواب ببینید که نوزادی به دنیا آورده اید نشانگر آن است که شما کاری نو را آغاز کرده اید و قرار است تغییری در زندگی تان ایجاد شود. این تغییر ممکن است یک ایده نو، یک پروژه جدید، یک مدل موی متفاوت، یا بینشی جدید به زندگی باشد که خود را به شکل خواب زایمان نشان می دهد.

 

اگر در خواب دیدید که بچه دار شده اید به سن بچه توجه کنید. مثلاً اگر بچه دو ماهه است، معنایش آن است که دو ماه پیش مسئله مهمی در زندگی شما رخ داده است. همچنین اگر در خواب ببینید که یادتان رفته به بچه غذا بدهید، یعنی باید به هر آنچه که از دو ماه پیش وارد زندگیتان شده، مثلاً پروژه جدید یا هر چیز دیگر، توجه بیشتری بکنید.

 

3. شکست یا پشیمانی اگر در خواب ببینید که باردار شدید و بعد بچه سقط شده، یعنی مسئله ای که وقت و انرژی فراوانی برای آن صرف کرده اید، نتیجه مطلوب نداشته است. همچنین خواب سقط دیدن می تواند به این معنا باشد که قصد داشتید کار جدیدی را شروع کنید اما از آن منصرف شده اید. خواب بارداری را چگونه باید تعبیر کرد؟

 

اگر خواب بارداری دیده اید، این سوالات را از خودتان بپرسید تا بهتر بتوانید خوابتان را تحلیل کنید: • آیا اخیراً به فکر یک چالش جدید، شغل جدید، طرز فکر نو، یا تغییر در شیوه انجام کارها بوده اید؟ • آیا ایده ای در سر دارید که هنوز به آن نپرداخته اید یا آماده نیستید که در مورد آن صحبت کنید؟ • آیا برای تغییر در شیوه زندگی یا ظاهر خود برنامه ای در ذهن دارید؟ مثلاً تصمیم دارید مدل مو یا عینک تان را عوض کنید؟ • آیا باردارید یا قصد بارداری دارید؟

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه