مجموعه : گوناگون. با روش های ساده مغز تان را ماساژ دهید !. Slowly Rising به معنای «رشد آهسته» نام آهنگی است که توسط شرکت Beatsofreen ساخته شده است. این شرکت یکی از تهیه‌کنندگان هلند است که زیاد شناخته شده نیست. این آهنگ که در این ویدئو به کار رفته، بسیار لذت‌بخش است؛ اما زمانی که با این ویدئوی جدید همراه می‌شود، احساس هیجان بیشتری خواهید داشت. تماشای این موزیک ویدئو همانند یک ماساژور برای مغزاست. این کلیپ ویدئویی توسط هنرمندی اهل توکیو به نام Hideki Inaba ساخته شده است. در این کلیپ گویی ...

مغزتان را ماساژ دهید !!

مجموعه : گوناگون
مغزتان را ماساژ دهید !!

با روش های ساده مغز تان را ماساژ دهید !

 

Slowly Rising به معنای «رشد آهسته» نام آهنگی است که توسط شرکت Beatsofreen ساخته شده است. این شرکت یکی از تهیه‌کنندگان هلند است که زیاد شناخته شده نیست. این آهنگ که در این ویدئو به کار رفته، بسیار لذت‌بخش است؛ اما زمانی که با این ویدئوی جدید همراه می‌شود، احساس هیجان بیشتری خواهید داشت. تماشای این موزیک ویدئو همانند یک ماساژور برای مغزاست.

 

این کلیپ ویدئویی توسط هنرمندی اهل توکیو به نام Hideki Inaba ساخته شده است. در این کلیپ گویی گذری رنگارنگ بین سرزمین‌ فیلم‌های آلیس در سرزمین عجایب و فانتازیا شکل می‌گیرد.

 

این کلیپ در سرزمینی اتفاق می‌افتد که قارچ‌های سخنگو با چتر دریایی بسیار آرام به تعامل می‌پردازند و نور خورشید همیشه درخشان همانند پادشاهی شاد بر روی آن‌ها می‌تابد. حتی ماهی‌های مرکب بزرگ نیز سحرآمیز هستند. اگر به دنبال آرامشی در میانه روز هستید، پیشنهاد می‌کنیم این موزیک ویدئو را تماشا کنید.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه